planika news

Żegluj z klasą

Instalacja kominka na jachcie kamieniem milowym Planiki

Z dumą informujemy, że nasz flagowy model FLA 3 stał się częścią wystroju wnętrza Serenity – super jachtu SF40 produkowanego przez firmę Mondomarine.

fireplace on yacht
FLA 3 by Planika on Serenity Yacht

Po raz pierwszy możliwość cieszenia się sąsiedztwem prawdziwego, tańczącego ognia, podczas zwiedzania świata na pokładzie luksusowego jachtu, stała się rzeczywistością.

Aż do niedawna, instalacja kominka na jachcie wiązała się z uciążliwą obsługą, która zakłócała komfort i spokój, którego poszukujemy wypływając w morze. FLA 3 otwiera nowy rozdział.

Nasi klienci cenią sobie prywatność. Chętnie spędzają czas z rodziną i przyjaciółmi na zewnątrz, często w otoczeniu wody. W związku z tym, stworzenie kominka który spełniałby najwyższe normy bezpieczeństwa, a jednocześnie stanowił ozdobę luksusowych jachtów, było dla nas niezmiernie ważne.

Fire Line Automatic 3 to unikalny i zaawansowany technicznie kominek. Będąc wyjątkowym elementem jachtu, nadaje mu atmosfery ciepła oraz luksusu. Dzięki łatwej obsłudze oraz czystemu spalaniu, FLA 3 to rozwiązanie idealne dla osób które chcą cieszyć się ogniem bez żadnych zmartwień. Czujniki bezpieczeństwa gwarantują niezakłóconą pracę oraz spokój potrzebny na morzu.

Udział w tym projekcie sprawił, że Planika wzniosła się na nowy poziom. Mamy nadzieję, że to początek zupełnie nowego trendu na rynku jachtów

Fot. za zgodą – Aberto Cocchi