BEV

najbardziej zaawansowana technologia

Technologia BEV (Spalanie Oparów Etanolu)

Nasz sposób na najbezpieczniejszy ogień na rynku

Przez lata grupa naszych doświadczonych inżynierów rozwijała technologię, która wprowadziła projektowanie kominków w zupełnie nowy wymiar i zrewolucjonizowała przemysł kominkowy. Wysiłek się opłacił! Wszystko to dla dobra naszych klientów. Zastosowana przez nas technologia BEV wprowadziła pełną automatyzację urządzeń. Zaawansowany mikroprocesor monitoruje i steruje pracą kominków, zapewniając poprawną i bezpieczną pracę urządzenia. Konstrukcja kominka pozwoliła na znaczne zmniejszenie powierzchni spalania i zapewnienie w procesie większej ilości tlenu, co zaowocowało bardzo czystym i wydajnym procesem spalania bez niepożądanych produktów ubocznych, takich jak dym, nieprzyjemny zapach, sadza czy popiół. Funkcja ta eliminuje konieczność podłączania jakichkolwiek systemów kominowych.

01.
  1. Główny zbiornik paliwa z czujnikami poziomu paliwa
  2. Automatyczny system napełniania paliwa
  3. Mikroprocesor
  4. Generator oparów etanolu
  5. Obszar spalania

Bezpieczeństwo

ZAAWANSOWANE CZUJNIKI BEZPIECZEŃSTWA

Technologia i konstrukcja kominka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić zawsze równomierny i ciągły płomień. Niedopuszczalne są przerwy w pracy linii ognia.
Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, kominek jest wyposażony w wiele czujników bezpieczeństwa. Pomaga to w skutecznym wykrywaniu wszelkich nieprawidłowości w działaniu urządzenia, które wyłączy się w razie pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości. Dzięki naszej technologii otrzymujesz w pełni kontrolowany, bezpieczny, czysty i piękny ogień bez konieczności podłączania komina ani innych stałych przyłączy.

02.
czujnik aktywności sejsmicznej
Blokada rodzicielska
sleep timer
blokada wlewu paliwa
czujnik przechylenia
3 czujniki temperatury
blokada urządzenia
4 czujniki rozlania
Czujnik poziomu paliwa
2 czujniki przepełnienia
Czujnik2 tlenku węgla

opatentowana pompka paliwa

Automatyczny System Napełniania Paliwa

Stworzyliśmy Automatyczny System Napełniania Paliwa, aby tankowanie było łatwe i wydajne, w ten sposób wyeliminowaliśmy również ryzyko wystąpienia przypadkowych błędów ludzkich. Specjalnie zaprojektowana pompka komunikuje się z urządzeniem, dostarczając mu niezbędną ilość biopaliwa. W ten sposób ryzyko przepełnienia zbiornika i wycieku paliwa zostało skutecznie wyeliminowane.

03.
silnik pompki
gumowa pompka
pręt
kabel zasilający
złącze
butelka z biopaliwem

ZROZUMIEĆ RÓŻNICĘ

WYBIERZ BEZPIECZEŃSTWO - NIE RYZYKUJ NIGDY WIĘCEJ

Kominki Planiki pomyślnie przeszły testy jakości i bezpieczeństwa przeprowadzone przez wiodące instytuty certyfikujące na świecie, w tym OMNI Laboratories. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu można w pełni kontrolować temperaturę paliwa i całego urządzenia. Funkcja ta chroni kominek i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.