FRONTOWE GAZOWE WKŁADY KOMINKOWE

KLASYCZNA OBUDOWA Z FRONTOWYM WIDOKIEM NA OGIEŃ

To standardowe rozwiązanie do zabudowy w ścianie wprowadza najbardziej klasyczny ze wszystkich designów ognia - jednostronny, frontowy widok na płomienie. Ogień zyskuje elegancką oprawę, podkreślony zostaje jego prawdziwy urok i piękno.

Więcej

NAROŻNE KOMINKI GAZOWE

KOMINEK NAROŻNY W TWOIM WNĘTRZU

Kominek gazowy z opcją oszklenia frontowego i lewo- lub prawostronnego jest idealnym rozwiązaniem zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych, często stanowiąc główny punkt przestrzeni. Możliwość wyboru opcji zasilania oraz kształtu paleniska czynią dwustronny kominek gazowy wszechstronnym rozwiązaniem odpowiednim dla każdego.

Więcej

TRÓJSTRONNE KOMINKI GAZOWE

PANORAMICZNY KOMINEK W ELEGANCKIEJ OBUDOWIE

Inteligentne kominki gazowe z widocznym z trzech stron płomieniem - to idealna inspiracja do Twojego wnętrza. Planika przedstawia dwa różne oblicza ognia - palenisko o liniowym kształcie oraz palenisko typu Campfire (3D, stożkowe). Wybierz to, które najlepiej pasuje do Ciebie i Twoich potrzeb!

Więcej

PERSONALIZOWANE OTWARTE KOMINKI GAZOWE

PERSONALIZOWANE KOMINKI GAZOWE

Urzeczywistnij swoje pomysły i uczyń kominek główny punktem Twojej przestrzeni. Wyraź siebie w przemyślanej koncepcji otwartego kominka dopasowanego do twoich wymagań.

Więcej