PERSONALIZOWANE OTWARTE KOMINKI GAZOWE

PERSONALIZOWANE KOMINKI GAZOWE

Sinatra to nowoczesny kominek gazowy z konwencjonalnym systemem kominowym, który może być zainstalowany w istniejącym już otworze kominowym lub w zupełnie nowej aranżacji. Aby dostosować się do indywidualnych wymagań projektowych, Sinatra jest oferowana z szeroką gamą opcji przeszklenia - z przodu, narożnie, w formie tunelu lub wyspy. Można również wybrać kominek otwarty, bez szyb.

Jeśli marzysz o kominku o długości 2, 4 lub 6 metrów, my możemy urzeczywistnić to marzenie. Zastosowane w naszych produktach rozwiązania technologiczne pozwalają nam na stworzenie linii ognia o dowolnej długości. Zrobimy wszystko, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Liczne opcje personalizacji

ABY W PEŁNI WYKORZYSTAĆ MOŻLIWOŚCI NASZYCH KOMINKÓW

Aby kominki dobrze wkomponowały się we wszelkiego rodzaju wnętrza, oferujemy różne możliwości przeszklenia - frontowe, dwustronne, trójstronne, rozwiązania tunelowe lub kominki z pełną szklaną obudową. Szkło antyrefleksyjne zapewnia krystalicznie czystą powierzchnię, pozwalającą podziwiać w pełni piękno ognia.
Można również wybrać kominek otwarty, klasyczne rozwiązanie bez szklanej obudowy.

różne opcje zabudowy

ZNACZĄCE KORZYŚCI

rozwiązanie wolnostojące

otwarte ze wszystkich stron

rozwiązanie trójstronne

otwarte z trzech stron

rozwiązanie tunelowe

otwarte z dwóch stron

rozwiązanie dwustronne

otwarte od frontu i prawo- lub lewostronnie

rozwiązanie dzielące pokój

otwarte z trzech stron

rozwiązanie jednostronne

otwarte od frontu

Nasze kominki zostały wyposażone w liczne akcesoria dekoracyjne, w tym ceramiczne polana oraz żarzące się włókna, umieszczone na warstwie wermikulitu. Na Państwa życzenie możemy zastąpić polana kamieniami lub szklanymi bryłkami.

Personalizowany kominek gazowy

dla najbardziej wyszukanych projektów

Ten unikalny model daje ogromną swobodę w kwestii niestandardowych rozwiązań. Do wyboru są opcjonalne wykończenia i różne akcesoria dekoracyjne, które dodadzą kominkowi blasku. Nasze produkty spełniają wszelkie standardy jakości i bezpieczeństwa, ponieważ wykonane są z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Dodatkowo wyposażone zostały w liczne czujniki monitorujące pracę urządzenia.